Pazartesi , 25 Eylül 2023

4440666 Nerenin Numarası

444 0 666 kimin numarası? 4440666 beni aradı yoksa dolandırıcı mı? 444 06 66 numarasından arandım bu numara kimin? Tüm bu soruların aslında çok kolay bir cevabı var. 4440666 TEB bankasının yani Türkiye Ekonomi Bankası’nın müşteri temsilcisi numarasıdır. Sizi aramışlar ise mutlaka bu numaraya dönüş yapmanız gerekmez. Muhakkak sizi bir kampanya ya da kredi hakkında bilgilendirmek ya da herhangi bir yeni uygulama vb. tanıtım yapmak için aramışlardır.

TEB Müşteri Hizmetleri Numarası

4440666 aramak ücretli mi? diyebilirsiniz. Evet 444’lü numaraları aramak genellikle ücretli olduğu için 444 06 66 numarasını aradığınızda da telefo unuza kendi operatörünüzün belirlediği oranda ödeme yaparsınız.

444 0 666 sizi aradıysa geri dönüp sizin aramanıza gerek yok dedik çünkü genellikle size bir şekilde ilk aramada ulaşamamışlar ise , TEB müşteri temsilcileri bunu kayıt altına alarak sizi mutlaka daha sonra yeniden arayacaklardır.

Her ne kadar 4440666 aramasından sıkılsanız da Bankalar ve uygulamaları hepimize bir gün gerekli olacak ve bir sıkıntımızı gidermede de yardımcı olacaktır.

TEB Telefon Bankacılığı

Bankacılık hizmetlerinin yürütülmesinde önemli bir destek olan telefon bankacılığı ve müşteri hizmetleri tüm bankalarda olduğu gibi TEB için olmazsa olmazlardan. Burada kişilerin taleplerine doğru anlamda cevap verebilmek, müşterinin mağduriyetinin önüne geçmek adına önemli katkıları sağlıyor. Banka şubelerinin kapalı olması ve internet bankacılığının kullanılamadığı dönemlerde en çok kullanılan alternatif telefon bankacılığı. Bu sayede tüm işlemlerinizi bir telefonla gerçekleştirebiliyorsunuz. Fakat bu işlem için önceden telefon bankacılığını açtırmanız gerekiyor.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir!

Kredi Notu Öğrenme SMS 2023

Kredi notu öğrenme, belirli dönemlerde herkesin ihtiyaç duyduğu kullanılabilir kredi limitini öğrenme amacıyla yapılan sorgulamadır. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir