Pazartesi , 2 Ekim 2023

4440724 Nerenin Telefon Numarası

444 0 724 Kimin Numarası? 4440724 güvenilir mi? 4440724 beni aradı hangi bankanın numarası? Bu gibi sorularınıza doğru cevap için doğru yerdesiniz. 4440724 Vakıfbank’ın müşterileri için “İstediğiniz an bizi arayın, bankacılık işlemlerinizi anında halledin!sloganı ile hizmete sunduğu telefon bankacılığı hizmetidir. Banka bu uygulamayı güncellemiş durumda ve Vakıfbank Telefon Bankacılığı Numarası 0850 222 0 724 şeklindedir.

Vakıfbank Müşteri Hizmetleri

4440724 numarasından da anlaşılacağı üzere bu Telefon Bankacılığı sayesinde 7 gün 24 saat hizmet alırken ,müşteri numaranız, kart numaranız ya da TC kimlik numaranızdan herhangi biri ve şifrenizi kullanarak Vakıfbank Müşteri hizmetlerine, daha doğrusu telefon bankacılığı hizmetine ulaşabilir, bankacılık işlemlerinden faydalanabilirsiniz.

Telefon Bankacılığı (Yeni hali ile: 0850 222 0 724)  kullanarak aşağıdaki Kredi Kartı işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Örneğin 4440724 ile Kredi kartı işlemleriniz için 2 no’lu menüyü tuşlayabilirsiniz.

Kredi Kartı bölümünde neler yapabilirsiniz?

0850 222 0 724 arayarak :Kredi kartı ödemesi ve otomatik ödeme talimatı,Kredi kartı ödemesi,Türk Lirası ile ödeme yapmak,Amerikan Doları ile ödeme yapmak,Kredi kartı otomatik ödeme talimatı,TL otomatik ödeme talimatı,USD ekstre borcu için talimat verme,Kredi kartı borç bilgilerinin e-mail ve faks ile gönderilmesi,Son kesilen ekstrenin e-mail ile gönderilmesi,Son kesilen ekstrenin faks ile gönderilmesi,Dönem içi işlemlerin e-mail ile gönderilmesi,Dönem içi işlemlerin faks ile gönderilmesi,Kredi kartı limit değişiklik işlemleri,VakıfBank kredi kartı, Asistans ve Milplus işlemleri,Kredi kartı başvuru işlemleri,Kredi kartı başvurusu yapmak,Kredi Kartı Başvuru akıbetinin (Kredi Kartı Sonucu) sorgulanması yapılabilir.

Bankacılık İşlemleri bölümünde neler yapabilirsiniz?

0850 222 0 724 arayarak : Bankacılık işlemleriniz için 3 no’lu menüyü tuşlayabilirsiniz. Bu bölümde Hesap bakiyesi öğrenme,TL Hesap bakiyesi öğrenme, Son 30 güne ait hesap hareketlerinin e-mail ile gönderilmesi,Son 30 güne ait hesap hareketlerinin faks ile gönderilmesi,Sesli Yanıt Sistemi ile hesaplar arası para transfer işlemleri,Ödeme işlemleri,Yatırım işlemleri,Portföy bilgileri,Yatırım fonu alış ve satış işlemleri,Döviz alış- satış işlemleri ve kur bilgileri,Diğer Döviz cinsleri için,Döviz kur bilgileri,Vadeli Mevduat faiz oranları,Kredi faiz oranları ve kredi başvurusu, Kredi faiz oranları, Kredi başvurusu, Son parasal işlemler, ATM işlemleri, Çağrı Merkezi işlemleri, İnternet işlemleri, IBAN no öğrenme işlemi de gerçekleştirilebilmektedir.

Şifre İşlemleri bölümünde neler yapabilirsiniz?

0850 222 0 724 arayarak : Şifre ve kampanya bilgileri için 4 no’lu menüyü tuşlayabilirsiniz.

Kredi kartı ve kredi başvuruları,Kredi kartı başvuruları,Kredi başvuruları,Kredi kartı başvuru akıbetinin öğrenilmesi,Şifre işlemleri,Kredi kartı şifre işlemleri,Telefon Bankacılığı şifre işlemleri,İnternet Bankacılığı şifre işlemleri,Bankomat Kart şifre işlemleri,Anahtar Şifre işlemleri,Cep Şifre işlemleri,Kampanya bilgileri,Faiz ve oran bilgileri,Vadeli Mevduat faiz oranları,Döviz kur bilgileri alınabilir ve Pos Destek Hattı ne ulaşabilirsiniz.

0850 222 0 724‘ü, (size yapılan çağrılar 4440724) tüm operatörlerden ve Türkiye’nin her yerinden alan kodu çevirmeden arayabilirsiniz.

 

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir!

Kredi Notu Öğrenme SMS 2023

Kredi notu öğrenme, belirli dönemlerde herkesin ihtiyaç duyduğu kullanılabilir kredi limitini öğrenme amacıyla yapılan sorgulamadır. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir