Pazartesi , 25 Eylül 2023

Akbank Kredi Kartı Limit Arttırma

Türkiye’nin köklü ve sağlam bankalarından biri olan Akbank kredi kartı ürünlerinden yararlanıyorsanız birkaç tavsiye veren yazımızın devamını okuyabilirsiniz. Akbank ailesine ait Axess kredi kartı limit arttırmak için öncelikle başvurmanız gereken mecralardan bahsedelim.

Akbank Axess Kredi Kartı Limiti Artırma

Akbank ATM’lerinden herhangi birini kullanıp Axess limit arttırımı talebinizi birkaç tuşla yapabileceğiniz gibi size en yakın Akbank şubesine gidip müşteri hizmetleri yetkilisine de bildirimde bulunabilirsiniz.

Aktif olarak Akbank internet şubesini kullandığınız takdirde size bağlı kredi kartları seçeneklerinden limit arttırma talebinizi dilerseniz internet aracılığıyla da yapabilirsiniz. Axess limit arttırmak için kolay bir yol daha var: Bankanın müşteri hizmetleri numarası 444 25 25 arayarak ve ilgili güvenlik sorularını cevaplandırarak da limit arttırımı talebinizi operatöre iletmeniz oldukça kolay.

Eğer başvuru yapıldıktan sonra kredi kartı limit arttırma işleminiz hala onaylanmadıysa bankanıza başvurun. Olası sebepler arasında kredi notunuzun düşük olması veya kredi kartı ödeme geçmişinizde bazı aksamalar yaşamış olmanız olabilir. Eğer düzenli bir ödeme yapmıyorsanız kredi katı limitiniz düşürülebileceğini ve bu işlemlerin bankaların inisiyatifinde olduğunu hatırlamanızda fayda var.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir!

Kredi Notu Öğrenme SMS 2023

Kredi notu öğrenme, belirli dönemlerde herkesin ihtiyaç duyduğu kullanılabilir kredi limitini öğrenme amacıyla yapılan sorgulamadır. …

2 Yorum

  1. Yazınızı okuduktan sonra tavsiyeleriniz üzerine bankam limitimi arttırdı. Teşekkürler 🙂

  2. Evimi ipotek vererek kredi alamıyorum , kredi puanım düşük olduğu icin oysaki talep ettiyim miktar evimin değerinin cok altında

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir