Pazartesi , 25 Eylül 2023

Garanti BBVA Bankası Elma Hesap Özellikleri Avantajları

Müşterilerinin TL bazındaki mevduat hesaplarına gecelik fon alım satımı imkanı veren Garanti Bankası Elma hesap hesabında para bulunan herkesin tercih edeceği türden. Bu hesabınıza vereceğiniz talimatlar neticesinde hesabınızdaki para gecelik olarak fon alımı yapıyor ve satışı ile arasındaki farkın sonunda size kazanç sağlıyor.

Elma Hesaba Nasıl Başvurulur?

Garanti bankası şubelerinden, internet bankacılığının başvurular menüsünden ve Garanti Bankası telefon bankacılığının 444 0 333 numarasından yapacağınız arama ile bu hesaba başvuru yapabilirsiniz. Yapacağınız başvuru neticesinde vadesiz mevduat hesabınıza otomatik olarak Garanti BBVA Vadeli Elma hesabı tanımı yapıyorsunuz ve bu hesaba giren paralar gecelik olarak değerlendirmeye alınıyor. İsterseniz hesabınızdan para çekimini istediğiniz saatte gerçekleştirebiliyorsunuz. Bunun için para çekimine engel bulunmuyor. Aynı zamanda hesabınıza tanımlamış olduğunuz otomatik fatura ödemelerini engelleyen bir husus da bulunmuyor. Bunun için tercih edilebilecek hesaplar arasında bulunuyor.

Elma Hesap Avantajlarından Faydalanın

Garanti bankası hesabınızda para bulundurmanıza teşvik etmek ve aynı zamanda fon kazancından faydalanabilmeniz için hizmete sunduğu elma hesap avantajlı içerikler barındırıyor. Bu hesap sayesinde gecelik alım ve satım ile kazanç sağlanırken, istediğiniz zamanda para çekebilme imkanını veriyor. Otomatik talimatlarınız için ayırmış olduğunuz paralar da size beklerken kazandırıyor ki bu da önemli bir avantaj.

Elma Hesap Saatleri

Garanti Bankası Elma Hesap işlemleri için 3 bin lira ve daha fazla paranızın hesabınızda bulunması gerekiyor. Bu limit altında işlem yapılmıyor.  Ayrıca limiti oranında alım saati 12:45, limit altı satım ise 22:00’de yapılıyor. Bu saatler dışında işlem yapılmıyor.

Ekstre İle Hesap Hareketlerini İnceleyin

Garanti Bankası Elma hesap hareketlerini ekstreler ile inceleyebilirsiniz. Bunun için vereceğiniz e-posta ile ücretsiz olarak ekstreyi alabiliyorsunuz. Fakat adrese posta ile isterseniz bunun bedeli ise 3,5 Lira. Masrafsız olması adına mail ile almak avantajlı konumda.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir!

Kredi Notu Öğrenme SMS 2023

Kredi notu öğrenme, belirli dönemlerde herkesin ihtiyaç duyduğu kullanılabilir kredi limitini öğrenme amacıyla yapılan sorgulamadır. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir