Pazartesi , 25 Eylül 2023

Link Kısaltma Servisleri ile Para Kazanma

İnternetten para kazanma konusunda tercih edilebilecek yöntemlerden birisi de Link kısaltma servisleridir. Link kısaltma servisleri ile para kazanma şansınız oldukça yüksek. İmkânsız olmayan bu yöntemde doğru bir hedef kitleye yapacağınız sesleniş yerini paraya bırakacaktır.

Link kısaltma servisleri ile para kazanabilmek için öncelikle hitap edebileceğiniz bir kitlenizin olması gerekiyor. Söz konusu kitleyi elde ettikten sonra paylaşacağınız linkler sayesinde para kazanabilirsiniz. Bunların yanı sıra Twitter üzerinden açacağınız hesaplar sayesinde de para kazanabilirsiniz.

Link kısaltma servisleri gösterim başına ve tıklama başına para veren sistemlerdir. Para kazanma sistemi genel olarak bakıldığı zaman Adsense sistemleri ile neredeyse aynı şekilde ilerlemekte. Gösterim ve tıklama oranlarına göre para kazanma şansınız bulunmakta.

Link Kısaltarak Nasıl Para Kazanılır?

Link Kısaltarak Nasıl Para Kazanılır?

Link kısaltarak nasıl para kazanılır? Link kısaltma servisleri ile para kazanma konusunda atacağınız adımların her link servisinde ayın şekilde ilerlediğiniz unutmayın. Söz konusu kazançlarınızı yükseltmek istiyorsanız hedef kitlenizin Türkiye dışında yer alması gerekmekte. Türkiye dışında tıklanan linkler CPM oranını oldukça arttırmakta.

Link Kısaltarak Nasıl Para Kazanılır?

  • Öncelikle vereceğimiz güvenilir link kısaltma servislerinden birisini kullanarak kayıt işlemini gerçekleştirin. Standart bir kayıt işleminden sonra diğer adımlara geçebilirsiniz.
  • İlk olarak kısaltmak istediğiniz linki kopyalayın.
  • Kopyaladığınız linki az önce kayıt olduğunuz link kısaltma servisine giderek “URL giriniz” alanına yapıştırın.
  • Bu aşamadan sonra tek yapmanız gereken “Kısalt” seçeneğine tıklamak.
  • https://ay.link/pqQXYT” benzeri bir kısa link elde ettiğiniz zaman link kısaltma servisini başarılı bir şekilde kullanmışsınız demektir.

Link kısaltma adımlarını sorunsuz bir şekilde tamamladıktan sonra yapmanız gereken tek şey doğru platform üzerinden paylaşmak. Örnek vermek gerekirse, aranan bir haberin doğru kaynağını buldunuz. Kitle konusunda oldukça geniş bir alana sahip bir haber konusu. Bunu Twitter üzerinden paylaşıp yönlendirme yaparak para kazanabilirsiniz.

Her link kısaltma servisinin kendisine göre ödeme alt limiti vardır. Limit sonrasında “Para Çek” seçeneklerini kullanarak kısa sürede para çekebilirsiniz.

En İyi Link Kısaltma Servisi Hangisidir?

En iyi link kısaltma servisi hangisidir? Link kısaltma servisleri ile para kazanma konusunda dikkat etmeniz gereken en önemli nokta güvenilir bir link kısaltma servisi bulmanızdır. Sizler için güvenilir link kısaltma servislerini derledik.

  • link Link Kısaltma Servisi
  • tl Link Kısaltma Servisi
  • BCVC Link Kısaltma Servisi
  • Pubiza Link Kısaltma Servisi

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir!

Kredi Notu Öğrenme SMS 2023

Kredi notu öğrenme, belirli dönemlerde herkesin ihtiyaç duyduğu kullanılabilir kredi limitini öğrenme amacıyla yapılan sorgulamadır. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir