Cumartesi , 23 Eylül 2023

Ön Onaysız Kredi Veren Bankalar

İhtiyaç kredisi başvuru için standart olarak banka şubelerine gider ve başvurumuzu ilgili yetkililere yaparız. Ama zamanımızın veya işimizin imkan vermemesinden dolayı internet veya SMS yoluyla da bankalar kredi başvurunuzu almaktadır.

Böylesi durumlarda banka telefonunuza ön onay kodu göndererek yeterli kredi notunuza ilaveten gelir belgenizi beyan etmeniz durumunda şubeye gitmeniz ve tüketici kredinizi almanız mümkün. Tabii bazı durumlarda bazı bankalar ön onaysız kredi de verebilirler.

Bunlara en iyi örnek Denizbank ve Finansbank’tır. Denizbank kesin onaylı kredi ile kredim yazıp bir boşluk bırakarak TC kimlik numaranızı ilave etmenizle birlikte 3280’e kısa mesaj atarak Denizbank ön onaysız kredinizi kullanabilirsiniz. Burada unutulmaması gereken noktanın kredi puanınızın yeterli düzeyde olduğundan emin olmanızdır. Zira banka bu aşamada bu bilgiyi referans alarak size kesin dönüş yapmaktadır.

Ayrıca gelirinizin olması da gerekli koşullardan biridir. Ön onayı kesin olarak aldıktan sonra şubeye giderek kredinizi kullanmak istediğinizde gelir belgenizi vermeniz gerekir.

Özetlemek gerekirse Denizbank ve Finansbank en kolay kredi verme imkanları bakımından diğer bankalardan bir adım önde yer almaktadır. Ayrıca size özel en uygun krediler ve hizmetler hakkında detaylı bilgiler için de en en uygun kredi başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir!

Kredi Notu Öğrenme SMS 2023

Kredi notu öğrenme, belirli dönemlerde herkesin ihtiyaç duyduğu kullanılabilir kredi limitini öğrenme amacıyla yapılan sorgulamadır. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir