Pazartesi , 25 Eylül 2023

Tasarruf Yaparak Faizsiz Ev Alın

Bir ev satın almak için peşinat biriktirmek, küçük, eyleme geçirilebilir hamlelere ayırmadığınız sürece, bunaltıcı görünebilir. Bunu başarmak muhtemelen biraz zaman alacaktır, ancak birkaç kısa yol ile hedefinize beklediğinizden daha kısa sürede ulaşabilirsiniz. İşte başlamak için dört ipucu vereceğiz;

  1. Peşinat için ne kadar tasarruf edeceğinizi belirleyin. Peşinat, ev kredisi almak için ödediğiniz peşin nakittir ve ev fiyatının yüzdesi olarak ifade edilir. Gerekli peşinat, ipotek türüne ve borç verene bağlıdır.

Geleneksel bir kredide özel ipotek sigortası için ödeme yapmaktan kaçınmak istiyorsanız, genellikle en az %20 yatırmanız gerekir. Mortgage sigortası, borçlunun ev kredisinde temerrüde düşmesi durumunda borç vereni korur.  Ancak az sonra size faizsiz ev kampanyası ile ilgilide bilgi vereceğiz.

  1. Peşinat için para tasarrufu sağlayan hileleri kullanın Peşinat hedefiniz ne olursa olsun, çok katmanlı bir saldırı başlatmanıza yardımcı olabilir. İşte bazı tasarruf tüyoları:

Maaş artışları ve ikramiyeleri harcamak yerine biriktirin. Vergi iadelerini bir kenara koyun.

  1. Hedefinizi görselleştirin. Hayalinizdeki evin büyük, güzel fotoğraflarını buzdolabına veya ofis çalışma alanınızın yakınına yapıştırın ve küçük bir tanesini cüzdanınızdaki birincil kredi kartının etrafına sarın. Daha az şarj edebilir ve daha fazla tasarruf edebilirsiniz.
  2. Peşinat tasarruflarını doğru hesapta tutun Peşinatınızı biriktirmek için bir planınız olduğuna göre, parayı nereye koyarsınız? İlk düşünceniz, geri dönüşünüzü yetersiz bir başlangıç ​​bakiyesi üzerinde güçlendirme umuduyla yatırım yapmak olabilir. Borsa, kısa vadeli tasarruflar için çok değişkendir. Ciddi bir piyasa düşüşü sizi önemli ölçüde geri çekebilir, devam eden çabalarınızı caydırmaktan bahsetmiyorum bile. Bunun yerine, şu seçeneklere bir göz atın: Yüksek getirili tasarruf hesapları: Bu günlerde, “yüksek getirili tasarruf hesabı” biraz yanlış bir adlandırmadır çünkü tasarruf oranları oldukça düşük olabilir.

Peşinatsız ve Faizsiz ev al

Yukarıdaki tüm tüyolar size tasarruf etme fırsatını yaratır. faizsiz ev için ise köşede tasarrufunuz yoksa dahi faizsiz finansman şirketleri size destek verecektir.

Peşinatsız ve tasarruf yaparak faizsiz ev alma seçeneklerinden biri de devlet güvencesinde olan faizsiz finansman sistemidir.  Faizsiz ev alma ile ilgili  firmalar ile irtibata geçerseniz küçük tasarruflar ile ev sahibi olabilirsiniz.

faizsiz ev al ve avantajları değerlendirir.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir!

Kredi Notu Öğrenme SMS 2023

Kredi notu öğrenme, belirli dönemlerde herkesin ihtiyaç duyduğu kullanılabilir kredi limitini öğrenme amacıyla yapılan sorgulamadır. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir