Pazartesi , 25 Eylül 2023

Yapı Kredi EFT ve Havale Ücretleri

Türkiye’nin en köklü ve yenilikçi kurumsal finans kuruluşlarından biri olan Yapı Kredi Bankası bankacılık, yatırım ve finansal hizmetleriyle öne çıkan milli sermayeli bir kuruluşumuzdur. Eğer bu banka kanalıyla ikincil kişilere para gönderimi yapacaksanız Yapı Kredi EFT ve havale ücretleri diğer bankalarda olduğu gibi değişiklik gösterebilmektedir.

Yapı Kredi internet hizmetlerinden yararlanmak şube bankacılığına oranla daha ekonomik olduğunu belirtmekte yarar var. Günümüzde bankalar internet teknolojileri (IT) altyapısını kullandırmaya özendirmek için büyük yatırımlar yapmakta ve şubesiz bankacılık alanında bir adım öne geçmek istemektedirler.

Bu yüzden EFT ve Havale miktarları daha düşük maliyetli olmaktadır. Ama Yapı Kredi internet şubesine sahip değilseniz şubeden yapacağınız EFT gönderimlerinde 5 TL kadar masraf almaktadır banka. Havale gönderimleri ise 1.5 TL tutarında olmaktadır.

Yapı Kredi Bankasından direk bir şahsa da para aktarması yapabilirsiniz. İlgili şahsın TC kimlik numarasına isme havale adı altında yapacağınız işlemlerde 15 TL ücret talep edebilmektedirler.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir!

Kredi Notu Öğrenme SMS 2023

Kredi notu öğrenme, belirli dönemlerde herkesin ihtiyaç duyduğu kullanılabilir kredi limitini öğrenme amacıyla yapılan sorgulamadır. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir